En Ar

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۱۳۹۷ دوره کارشناسی دانشگاه ایلام

با سلام و تبریک به مناسبت قبولی در آزمون سراسری و ورود به دانشگاه ایلام، بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده، ثبت نام و پذیرش در دانشگاه ایلام بر اساس برنامه زیر می باشد. خواهشمند است با هدف جلوگیری از بی نظمی و ثبت نام هرچه آسانتر، مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و از جابجایی زمانها خودداری فرمایید.

بطورکلی ثبت نام از پذیرفته شدگان در دانشگاه ایلام طی سه مرحله انجام می گیرد:

الف- ثبت نام آموزشی

الف-1- مرحله ثبت نام اینترنتی

این مرحله از ثبت نام بصورت اینترنتی در روزهای جمعه 23 شهریور تا 24 شهریور بصورت غیرحضوری انجام گرفته و نیاز به مراجعه دانشجو به دانشگاه نمی باشد. این مرحله از ثبت نام شامل:

- با مراجعه به آدرس https://uid.ilam.ac.ir/reg-new با وارد نمودن شماره موبایل  (فقط شماره موبایلی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری در سامانه وارد شده است، مورد قبول است) و کد ملی جهت دریافت کد کاربری و پسورد یکتا (که در تمام مراحل تحصیل کاربردی و با اهمیت است) اقدام نمایید. این شناسه پس از پایان عملیات به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد (سامانه فوق از روز جمعه 23 شهریور برای دانشجویان فعال خواهد بود).

- پس از دریافت شناسه و رمز عبور به آدرسedu.ilam.ac.ir  (سیستم گلستان دانشگاه ایلام) مراجعه نموده و از قسمت ورود به سیستم با استفاده از شناسه و رمز دریافت شده وارد سامانه شده و با استفاده از راهنمای ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نسبت به ثبت مشخصات اقدام نمایید. در انتهای این مرحله فرمهای مشخص شده را چاپ و در مرحله ثبت نام حضوری تحویل نمایید.

* اطلاعات وارد شده متعاقباً توسط آموزش دانشگاه صحت سنجی شده و مسئولیت صحت اطلاعات بعهده دانشجو می باشد.

- فرمهای زیر را دانلود کرده، تکمیل و در زمان ثبت نام حضوری تحویل نمایید:

الف-2- ثبت نام حضوری

در این مرحله از ثبت نام دانشجو به ترتیب جدول زیر در محل دانشگاه ایلام (آدرس: ایلام-بلوار پژوهش-دانشگاه ایلام-ساختمان قلم چی- کتابخانه مرکزی) حضور پیدا کرده و نسبت به ثبت نام اقدام می نماید.

* ثبت نام حضوری آموزشکده کشاورزی دهلران در محل دانشکده دهلران انجام خواهد شد.

حرف اول نام خانوادگی

تاریخ مراجعه

الف –ب -پ– ت – ث – ج – چ-ح– خ

یکشنبه 25 شهریور

د – ذ – ر – ز – ژ – س – ش –ص – ض – ط – ظ

دوشنبه 26 شهریور

ع – غ – ف – ق- ک – گ –ل – م – ن – و – ه – ی

سه شنبه 27 شهریور

 

 

در این مرحله دانشجو ضمن مراجعه به محل ثبت نام، مدارک زیر را به واحدها مربوطه تحویل می نماید:

- اصل و کپی مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی

- اصل و کپی مدرک دیپلم و ریزنمرات دوره متوسطه ( کارنامه 102 واحدی)

- کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

- 12 قطعه عکس

- قبض پستی ارزش تحصیلی پیش دانشگاهی (لازم است دانشجو قبلاً جهت اخذ این رسید پستی به دفاتر پیشخوان دولتی در شهر خود یا شهر محل قبولی مراجعه نمایند).

- اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت یا دفترچه آماده به خدمت برای آقایان (یا هر مدرک دیگر که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه باشد).

- کپی صفحه اول دفترچه  بیمه درمانی  (درصورت دارا بودن) اعم از خدمات درمانی ،تامین اجتماعی و.....

- فرم های تکمیل شده که قبلاً دریافت و تکمیل شده اند.

ثبت نام پذیرفته شدگان در محل دانشگاه به ترتیب زیر صورت می گیرد:

1- اخذ شماره ثبت نام از محل (شماره آقایان با رنگ آبی و خانمها به رنگ قرمز)

2- ورود به محل ثبت نام بر اساس شماره های اعلامی در محل

3- دریافت شماره دانشجویی

4- تحویل مدارک ثبت نامی ذکر شده به مسئول دریافت مدارک

5- دریافت معرفی نامه جهت انتخاب واحد و امور رفاهی

6- مراجعه به میز دانشکده مربوطه (در محل) جهت انتخاب واحد و تحویل مدارک درخواستی

  • لازم بذکر است آقایان مشمول نظام وظیفه جهت صدور معافیت تحصیلی دانشجویی دقت کامل نموده و به نماینده مربوطه مراجعه تا به پلیس + 10 معرفی گردند.

ب- ثبت نام امور فرهنگی

  1. برای شناسایی توانمندی­ها و استعدادهای شخصی خود لطفا پرسشنامه فرهنگی دانشجویان  را تکمیل و به کارشناس فرهنگی مستقر در محل ثبت نام تحویل نمایید.
  1. برای راهنمایی و مشاوره به دانشجویان ورودی جدید، دانشجویان فعال فرهنگی با کارت شناسایی در محل ثبت نام آماده ارائه خدمت هستند.
  2. برای فعالیت دانشجویی در انجمن­های علمی دانشجویی، تشکل­های سیاسی، کانون­های فرهنگی، مذهبی و هنری به دانشجویان فعال فرهنگی مستقر ثبت نام و کارشناس فرهنگی مراجعه نمایید.
  3. برای آشنایی با معاونت فرهنگی و اجتماعی به بنرها و پلاکاردهای نصب شده در محل ثبت نام و محوطه دانشگاه توجه و یا به ساختمان معاونت فرهنگی مراجعه نمایید.

 

ج- ثبت نام رفاه دانشجویی

الف- 1- ثبت نام اینترنتی: در این مرحله بایستی در پورتال دانشجویی صندوق رفاه وزارت علوم به آدرس زیر ثبت نام و شماره پرونده دریافت گردد تا در ثبت نام حضوری تحویل گردد.

bp.swf.ir 

                  

 

سپس دانشجویان گرامی جهت تشکیل پرونده مشاوره در دانشگاه لطفاً به آدرسهای زیر مراجعه و نسبت به تکمیل فرمها اقدام نموده و روز ثبت نام کارنامه را به کارشناس مربوطه تحویل نمایند.

لینک کارنامه سلامت روان:

http://portal.saorg.ir/mentalhealt

لینک کارنامه سلامت جسم:

http://portal.saorg.ir/physicalhealth

الف-2- مراجعه حضوری: در این مرحله دانشجو بایستی نسبت به تکمیل و تحویل مدارک زیر اقدام نماید:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام خوابگاه ها

1-پرداخت ودیعه خوابگاه ویژه دانشجویان متقاضی خوابگاه به مبلغ 100000 ریال (یکصد هزار تومان) به حساب قرض الحسنه دانشجویان به شماره حساب 1917068298 بانک تجارت بنام معاونت دانشجویی دانشگاه ایلام و ارائه فیش واریزی

2-کپی شناسنامه

3-کپی کارت ملی

4-تکمیل فرم مشخصات فردی (word یا pdf)

5-پوشه فنردار

6-عکس4 *3 یک قطعه

*  دانشجویانی که دارای حکم و عناوین قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی و یا دارای مدرک مربیگری و داوری می باشند به نماینده مدیریت تربیت بدنی مستقر در محل مراجعه نمایند.

نکات مهم:

1- خواهشمند است برای انجام بهینه ثبت نام، مراحل و موارد فوق را رعایت نموده و از مراجعه غیرضروری و بدون رعایت زمان اجتناب فرمایید.

2- با توجه به محدودیتهای زمانی و مکانی در محل ثبت نام، از درخواست فرم و ثبت نام اینترنتی در محل اجتناب نموده و در صورت عدم انجام ثبت نام اینترنتی به بخش خصوصی دانشگاه یا باجه های داخل شهر مراجعه گردد.

3- برای رفاه حال پذیرفته شدگان و اولیای گرامی نمازخانه دانشگاه جهت استراحتی کوتاه مهیا شده است.

4- در صورت عدم اتمام مراحل ثبت نام، غذاخوری دانشگاه در ایام ثبت نام پذیرای دانشجویان و اولیای گرامی برای ناهار می باشد.

5- برای سهولت مراجعه به محل ثبت نام و انجام به موقع، نقشه دانشگاه با ذکر محلهای مهم در انتهای این اطلاعیه آورده شده است. خواهشمند است پس از پارک وسیله نقلیه در پارکینگ عمومی به محل ثبت نام مراجعه و بر اساس راهنمای تنظیم شده اقدام به ثبت نام نمایید.

6- کلاسهای درسی بر اساس فرم انتخاب واحد که به دانشجو تحویل شده است تشکیل و حضور دانشجو از تاریخ شنبه 1 مهر 1397 در کلاسهای درسی الزامی می باشد. در صورت هرگونه ابهام در مورد مکان یا زمان کلاسها به آموزش دانشکده مربوطه مراجعه نمایید.

7- هیچگونه درخواست مهمان و یا انتقال به دانشگاههای دیگر در نیمسال پذیرفته نمی باشد و موارد درخواستی پس از اتمام نیمسال اول تحصیل با ثبت نام از طریق پورتال وزارت علوم  قابل بررسی می باشد.

8- نقشه راهنمای محل ثبت نام و سایر قسمتهای دانشگاه در ادامه ارائه شده است.


شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها