En Ar

اطلاعیه نحوه خدمات رسانی دانشگاه ایلام در ایام تعطیلات اجباری کروناویروس

باتوجه به شرايط تحميل شده در خصوص تعطيلات اجباري کروناويروس، و نظر به رسالت دانشگاه در خصوص پاسخگويي و رفع مشکلات مراجعين محترم حتي در ايام تعطيلات؛ خواهمشند است مطابق بندهاي ذيل درخواست خود را به دو روش کلي و از طريق سامانه ها و يا تماس تلفني در ساعات اداري مطرح نماييد.

تماس تلفني با مديران و کارشناسان

 

 - در صورتيکه مايليد از طريق تماس تلفني درخواست خود را پيگيري نماييد مي توانيد از طريق دفترچه راهنماي تلفن هاي دانشگاه، تلفن واحد مورد نظر خود را يافته و با آن تماس حاصل فرماييد. مديران و کارشناسان در طول ساعات اداري پاسخگوي شما خواهند بود.

دفترچه راهنماي تلفن هاي دانشگاه ايلام

 

ثبت درخواست از طريق سامانه هاي آنلاين

 

- در صورتيکه مايليد درخواست خود را به صورت کتبي مطرح و پيگيري نماييد از طريق يکي از گزينه هاي ذيل اقدام نماييد. مزيت اين روش اين است که زمان دقيق درخواست شما ثبت گرديده و فرآيند پيگيري آن توسط خود شما و مديريت دانشگاه قابل رصد مي باشد. (استفاده از اين روش توصيه مي گردد)

1- اعضا هيات علمي، کارکنان رسمي، پيماني و قراردادي براي انجام درخواست هاي شخصي از طريق سامانه اتوماسيون دانشگاه به آدرس atm.ilam.ac.ir درخواست خود را ثبت نمايند.

2- اعضاي هيات علمي، کارکنان و مديران جهت انجام کارهاي اداري دانشگاه به سامانه اتوماسيون اداري (atm.ilam.ac.ir) مراجعه نمايند.

3- اعضا هيات علمي و کليه کارکنان دانشگاه براي انجام درخواست هاي مرتبط با حوزه معاونت پشتيباني مي توانند به سامانه ميزخدمت الکترونيک به آدرس  ilam.ac.ir/support  مراجعه نمايند.

4- دانشجويان دانشگاه که داراي شناسه کاربري يکتا مي باشند، جهت انجام امور درخواستي خود به سامانه پشتيباني آنلاين دانشگاه ايلام به آدرس support.ilam.ac.ir مراجعه نمايند.

5- دانشجوياني که فاقد شناسه کاربري يکتا مي باشند و يا کلمه عبور خود را فراموش نموده اند و يا به هر دليل قادر به استفاده از شناسه کاربري يکتاي خود نمي باشند به آدرس uid.ilam.ac.ir مراجعه نمايند.

6- مراجعين محترمي که خارج از سيستم آموزشي قصد مطرح نمودن درخواست خود را دارند مي توانند از طريق سامانه ميز خدمت و مراجعه به اين لينک، درخواست خود را ثبت نمايند.

(در تمامي سامانه هاي آنلاين، گردش کار از طريق پيامک به اطلاع درخواست دهنده خواهد رسيد)


شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها