درخشش دانشگاه ایلام در سومین جشنواره ملی رسی‌های آزاداندیشی (برهان)

خانه خبرها

معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ايلام در سومين جشنواره ملي کرسي‌هاي آزادانديشي (برهان)، که به ميزباني دانشگاه علامه طباطبايي و با حضور دکتر کلانتري معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار شد، با کسب هفت مقام برتر برگ زريني را در اين جشنواره رقم زد.

     به گزارش روابط عمومي دانشگاه ايلام، کسب دو مقام اول و دريافت لوح زرين جشنواره در محورهاي تريبون آزاد، تبليغات و مستندسازي، کسب دو مقام دوم و دريافت لوح سيمين جشنواره در محورهاي دبيرخانه برتر و کرسي مطالبه‌گري، کسب دو مقام سوم و دريافت لوح برنز در محورهاي کرسي پرسش و پاسخ و کرسي مناظره و يک مقام شايسته تقدير و دريافت لوح بلورين اين جشنواره در محور کرسي ميزگرد سياسي، از مقام‌هاي ارزشمند کسب شده دانشگاه ايلام در بخش‌هاي مختلف اين جشنواره معتبر است.

لازم به ذکر است پس از ارزيابي‌هاي صورت گرفته دانشگاه ايلام بعنوان دانشگاه برتر اين جشنواره، لوح زريني را از سوي دکتر کلانتري معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم دريافت نمود.

روابط عمومي دانشگاه ايلام کسب اين افتخارات ارزشمند را خدمت جناب آقاي دکتر علي‌محمدي رياست محترم دانشگاه ايلام،  دکتر ويسه معاون محترم فرهنگي و اجتماعي و مجموعه مديران و کارشناسان اين معاونت، تشکل‌هاي دانشجويي و خانواده بزرگ دانشگاه ايلام تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايد.

آخرین اخبار

© تمامی حقوق این سایت برای دانشگاه ایلام محفوظ است

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها