En Ar

آیین کاشت 300 اصله نهال میوه در دانشگاه ایلام برگزار گردید

در راستای توسعه فضای سبز و ترویج فرهنگ کاشت درختکاری، آیین کاشت 300 اصله نهال میوه در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همزمان با فرا رسیدن روز درخت‌کاری و هفته منابع طبیعی مراسم کاشت نهال  میوه، با حضور دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان، دکتر ملابهرامی معاون پشتیبانی و منابع انسانی، دکتر نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر صیدی معاون دانشجویی، دکتر رستمی رئیس دانشکده کشاورزی، جمعی از اساتید و کارکنان  صبح  روز شنبه 1398/12/17 در محوطه بلوار  جنب دانشکده کشاورزی انجام گرفت.

در این آیین دکتر علی اکبری، با ابراز خرسندی از  روند رشد فضای سبز دانشگاه و با تقدیر از کارکنان زحمت کش این مجموعه، بیان کرد: دانشگاه ایلام با اعتقاد راسخ و کامل در راستای توسعه فضای سبز، حفظ و نگهداری درختان و محیط زیست و همچنین ترویج فرهنگ کاشت درخت، با همکاری سازمان منابع طبیعی استان هر ساله این آیین را برگزار می کند تا فضای مناسبی جهت رفاه حال دانشجویان به وجود آید.

رئیس دانشگاه، افزود: امروز 300 اصله نهال میوه کاشت می‌گردد که حفاظت از این نهال‌ها مهم‌تر از کاشت آنها می‌باشد و لذا باید اهتمام لازم در این زمینه صورت گیرد.
لازم به ذکر است که این مراسم با رعایت نکات بهداشتی و با کنترل تب افراد قبل از حضور در مراسم بوسیله کادر پرستاری مرکز مشاوره، درمان و بهداشت دانشگاه جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا صورت گرفت.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها